5 způsobů, jak nevypadat v létě v práci jako louže potu

Když jsou venku tropické teploty začínají trojkou, pak je problém se vůbec dostat do práce v jednomu kuse- a ne jako obří louže. Pokud je Vaší cílem zůstat bez potu a svěží, máme pro Vás několik tipů. Podívejte se na náhled odborníků, kteří nám svěřili své módní tipy pro tyto horké letní dny a zjistěte, jak se do práce oblékat, aby Vám bylo příjemněji.

1. Jděte do stylových šortek namísto kalhot! Kalhoty jsou sice klasika a v některých firmách mohou být vyžadovány, ale věřte, že stylové šortky od renomované značky udělají svou práci stejně dobře- a navíc se v nich budete cítit prostě perfektně. Podívjt se také, jak nosí a s čím kombinují šortky celebrity. Určitě najdete tu správnou inspiraci pro Vaši postavu a vkus.

2. Skvělé jsou prodyšné šaty. Slaďte se se sluníčkem, nebo barvami kolem Vás a vybírejte modely, ve kterých zazáříte. Koukněte na kousky i ve Vašich oblíbených online-shopech...často narazíte na módní kousky za vražedně nízké ceny. Doporučujeme např. Kratší letní šaty s výraznými barvami

3. Dejte si práci s výběrem správného make-upu, který se i přes pocení nerozteče. Velký důraz berte také na výběr řasenky. U kvalitních výrobků stačí jedna aplikace v dopoledních hodinách a Vaše řasy budou výrazné a upravené celý pracovní den.

 4. Noste lehké a především nařasené kousky po celý den. Pokud šaty nejsou Váš šálek čaje, pak doporučujeme pradyšný a nařasený top. V případě potřeby jej zastrčte do kalhot a máte vykouzlený perfektní obchodní ležérní vzhled.

5. Používejte vlhčené ubrousky nejen na odstranění make-upu. Pomocí těchto osvěžujících utěrek se můžete výborně osvěžit na zadní straně krku, paží a kdekoliv jinde- těsně před tím, než vejdete do kanceláře. Odstraňují výborně olej a nečistoty a zanechávají hladkou a klidnou pokožku.