7 tipů, jaké šaty a další oblečení zvolit, abyste půbila sexy, ale ne kýčovitě

 

Existuje jen tenká hranice mezi oblékáním se sexy a kýčovitě, když chcete zvolit šaty a doplňky, které udělají dojem. Sebedůvěra je jednou z nejvíce sexy záležitostí, kterou může dívka mít. Samozřejmě byste měla nosit to, v čem se cítíte dobře a pohodlně. Pokud máte s volbou těch správných sexy šatů a doplňků pochyby, pak Vám může pomoci následujících 7 kroků:

1.Podpatky jsou všechno

Pokud chcete vypadat sexy, pak se zajisté neobejdete bez vysokých podpatků (zvolte tak dlouhé podpatky, ve kterých můžete ještě bezproblémově chodit). Podpatky mohou mít na celkový outfit opravdu velký vliv a sexy šaty nebo přiléhavé minišaty bez nich nikdy nemůžou správně vyniknout. Pokud se na jehlových podpatcích necítíte dobře, pak můžete zvolit klínové podpatky.

 2. Nechlubte se příliš

Při oblékání byste měla dodržet odhalení jen jedné části těla. Například v sexy minišatech můžete předvést své nohy, nebo břicho. Ale pokud možno ne oboje. Snažte se vybrat minišaty, které nejsou odhalující natolik, abyste dávala na obdiv více částí Vašeho těla. Snažte se vybrat své nejlepší partie a pracujte s nimi.

3. Sexy je i Vaše originalita

 Něco velmi lákavého je na ženě, která se cítí sexy a sebejistá. Přitom na sobě ani vůbec nemusí mít sexy šaty, ale stačí obyčejné džíny a triko.

4. Oblečte si sexy spodní prádlo

 Nemusíte vypadat za každou cenu sexy zvenčí. Správné a přitažlivé spodní prádlo Vám dodá sebedůvěru a Vy budete díky němu vypadat lépe.

5. Skvělé šperky

Šperky mohou změnit celý outfit k lepšímu i horšímu. K delším sexy šatům zkuste přidat výraznější náhrdelník, ke krátkým minišatům pak některé jednoduché šperky. Myslete na to, že velké šparky jsou velmi atraktivní i elegantní.

6. Velikost je důležitá

 Nesnažte se za každou cenu nacpat do titěrných sexy šatů nebo upnutých džín. Raději oblečte jiný kousek, ve kterém se cítíte dobře, čímž vzroste také Vaše sebedůvěra a sex appeal.