Bandážové šaty nejsou pro smyslné ženy nebo lesbičky?

POZOR dámy.

Tyto šaty nejsou pro lesbičky, velmi smyslné ženy, nebo ty s velkými boky a spíše plochým hrudníkem. Generální ředitel firmy Herge Leger a uznávaný znalec módy tvrdí, že ne všechny ženy by měly nosit bandážové šaty.

V rozhovoru pro Mail on Sunday navrhl několik- pro někoho možná úsměvných- pravidel pro ženy, které by se měly vyhýbat bandážovým šatům, které právě i jeho firma produkuje.

Pokud jste lesbička a celý život jste na sobě měla kalhoty, nebo jiné volnější oblečení, pak si určitě nebudete chtít koupit šaty Leger. Tyto ženy by měly spíše pokračovat ve svém klasickém volnějším stylu- prohlásil.

Pak pokračoval a říkal, že starší dámy, které trvaly na zobrazování všeho jako v jejich 23 letech by se neměly snažit vtěsnat na bandážových šatů.

Tyto ženy mají spoustu problémů. Ve vyšším věku a v kombinaci s dnešní uspěchanou dobou je téměř nemožné udržet si ideální postavu, takže nakonec nákup takových šatů povětšinou končí steskem před zrcadlem.

V 55 letech už je dle Legera čas přemýšlet nad změnou a nezobrzovat vše, jako v 23 letech.

Takové šaty byly v módě kolem roku 1980 a od té doby začala jejich obliba znovu stoupat po roce 2007 a bylo vidět, že takové šaty objímaly postavy např. Kim Kardashian, Miranda Kerr, Elle Macpjerson, Caitlyn Jenner a další.

Dnes se tento outfit naprosto běžně objevuje na červeném koberci.

Není překvapením, že tyto poznámky- které do značné míry uráží všechny ženy- vyvolaly spoustu pobouření na sociálních médiích a a dokonce vyvolaly tendence bojkotovat tuto známou značku a její představitele.

A jaký názor máte na obepnuté bandážové dámské šaty na tělo v milé dámy? My si myslíme, že žena si má obléci především to, v čem se líbí sama sobě a svému okolí bez ohledu na to, jaké výkřik pouští do světa některé známé tváře z módního průmyslu.