Co obléci pod šaty, abyste působila hubenější

 

Spousta žen má rozpačité pocity o jejich hmotnosti a mnohé mohou být dokonce velmi nejisté v tom, jak vypadají zejména v šatech. S několika jednoduchými triky ale můžeme vypadat o něco hubenější. Obecně platí, že je třeba se dívat na oblečení a jeho detaily, které by měly nutit oči přihlížejících dívat se spíše nahoru a dolů, než ze strany na stranu. Tím se totiž opticky zmenšuje Vaše šířka a budete vypadat hubenější. Velmi důležitá je též volba spodního prádla.

 

Vybudujte dobrý základ

 

Noste spodní prádlo, které odpovídá Vaší velikosti. Toto je důležité zejména při výběru podprsenky, kdy správně zvolená podprsenka pomáhá tvarovat nejen Vaše přednosti, ale i celé tělo tím, že drží hrudník pod kontrolou a definuje Váš pas. Vyhněte se stylům, které se Vás snaží zploštět, případně umožňují se Vašemu poprsí výrazněji prohýbat.

Vyhněte se spodnímu prádlu, které nenabízí žádnou oporu. Tenké kalhotky, případně tanga nezmůžou s Vaší postavou zhola nic. Zkuste například nohavičkové kalhotky, které pomáhají udržovat ten správný tlak v hýždích, břiše a stehnech. Takové spodní prádlo pak vytvoří pevnější a hladší základ, takže

 

Vyzkoušejte stahovací spodní prádlo. Chcete-li pomoct s vytvořením formované postavy, zkuste právě toto spodní prádlo, které natáhnete přes problémové partie, jako jsou břicho, nebo stehna a tím je zpevníte. Možná se Vám stahovací spodní prádlo bude zdát nepříjemné pro běžné nošení, ale poměrně rychle si zvyknete a navíc je toto prádlo určeno především pro zvláštní příležitosti.

Zvažte také nylonové punčochy s vysokým pasem a to zejména pod šaty nebo pod sukni. Tyto punčochy mají vyšší pas ze silnějšího materiálu, který je navržen tak, aby se natáhnul přes břicho a udržoval jej na místě. To pak vytváří hladší vzhled, díky kterému na Vás budou vypadat šaty lichotivěji.