Jak na správný výběr dámského spodního prádla?

dámské spodní prádlo- bílé

Začíná čas lenošení u televize, případně večerů trávených příjemnými hrátkami ve 2. Během těchto pohodových dnů je o to důležitější správný výběr dámského spodního prádla, ve kterém se budete cítit pohodlně, ale přitom také sexy a vyzývavě. Výběr především správné podprsenky ale není zcela jednoduchý a je třeba znát několik zákonitostí.

Chcete koupit spodní prádlo pro svou manželku, nebo přítelkyni?

Pokud chcete udělat ženě radost a kupit jí nové spodní prádlo, pak se nejdříve zamyslete nad tím, jestli je to vůbec dobrý nápad. Ženy mají totiž své preference, které mohou být dosti odlišné od Vašich, a navíc se žena v daném prádle nemusí cítit vůbec dobře. Zvažte také psychickou stránku ženy a fakt, jestli není na dané prádlo příliš stydlivá. Nemělo by se totiž určitě stát, že budete kupovat svůdné erotické prádlo, když se v něm žena necítí vůbec dobře. Pak totiž nejde ani tak o dárek pro ni, ale spíše pro Vás samotného. Před výběrem podprsenky je třeba znát velikost, kterou žena nosí- nejjednodušší možností je opsat si velikost ze štítku podprsenky, kterou Vaše přítelkyně, nebo manželka běžně nosí. U kalhotek je to pak podobné.

Jaký typ spodního prádla vybrat?

Typ a provedení spodního prádla musí odpovídat stylu ženy, její postavě a věku. Zatímco pro štíhlé dívky a ženy se hodí přiléhavé spodní prádlo, které nemusí být vyrobeno z přílišného množství materiálu, pro ženy s nějakým tím kilogramem navíc je vhodnější větší prádlo s vyšším pasem, případně stahovací modely, které dokážou zmenšit konfekční velikost až o 1 číslo. Podprsenka je určitě vhodnější vyztužená, která poprsí dobře bude držet na svém místě a nadzvedne jej. Ne všechno dámské spodní prádlo a podprsenky jsou vhodné pro všechny příležitosti a oblečení. Opravdu neesteticky vypadají vykukující ramínka- do různých topů, nebo šatů se proto snažte zvolit podprsenky bez ramínek, nebo s odnímatelnými ramínky, která je možno překřížit tak, aby nebyly pod oblečením vidět.