Jak vybrat správný vzor, barvy a tip plavek

Letní sezóna se blíží a mnoho z nás se poohlíží po dámských plavkách, ve kterých můžeme vyrazit na vysněnou dovolenou, nebo na místní koupaliště, či k vlastnímu bazénu. Ať je to tak, či ona, určitě je třeba při výběru plavek být dostatečně ostražitá a volit takové modely a barvy, které ladí Vaší pokožce a postavě. Hlavně nezapomínejte na jeden důležitý fakt a to, že každá žena může být v plavkách krásná bez ohledu na její konfekční velikost. Stačí jen vybrat ten správný model.
V první řadě se snažte hledat obchody, ve kterých můžete najít spoustu různých barev a stylů plavek, abyste měla co největší výběr. V takovém obchodě snáze najdete dámské plavky, které budou vhodné pro Vaši postavu. Nezapomínejte nakupovat plavky vhodné pro Vaše tělo a nenechte se strhnout aktuálními módními trendy. Na tyto trendy se můžete při nákupu ohlížet, ale nenechte jim diktovat směr a vybírat za Vás. Pokud se snažíte dosáhnout opticky menšího pasu, nebo výraznějších boků, tak můžou být vhodným řešením jednodílné plavky, které právě takového efektu dosáhnou.

Barva a vzor plavek

 S barvou plavek a barevným vzorem můžete dosáhnout optického zvětšení, nebo zmenšení určitých partií, takže je vhodné před koupí plavek nad tímto přemýšlet, abyste omylem nedosáhla přesně opačného efektu. Pokud máte velké poprsí a chcete jej opticky zmenšit, pak se poohlédněte po horním dílu plavek, který má plnou barvu na horní straně a tištěný vzor na straně spodní. To bude mimo jiné odvádět pozornost od Vašeho poprsí a směřovat ji k menšímu pasu. Pokud máte velké boky, pak se snažte vybírat horní díl plavek ve výrazné barvě a vzorech, čímž strhnete pozornost na Vaše poprsí od větších boků. Pro pohyb po pláži a kolem bazénu můžete také zvolit lehkou sukni, nebo kus látky kolem boků.

Nekupujte si plavky v barvě, která je příliš podobná barvě Vaší pleti. Budete tak z dálky působit téměř nahá a to nebude lichotivé. Pokud si nejste stylem, nebo barvou jistá, je vždycky lepší se zeptat na názor někoho jiného- například kamarádky.