Jakou zvolit barvu večerních šatů

 

Snažíte se rozhodnout, jaké šaty zvolit na důležitou společenskou akci? Večerní šaty se objevují snad ve všech odstínech a stylech a hon na ty správné může být vyčerpávající. Mnohem zajímavější a zábavnější bude, když hledání správného stylu šatů nebudete brát jako nutnost. Vybírání správného stylu a barvy může být přeci zábava.

 

Zpočátku se určitě vyplatí zvážit tón Vaší pokožky a vlasů a snažit se vybrat takové šaty, které budou ladit s Vaším tělem. Snažte se poznat barvy, které Vás dobře doplňují a jednoduše Vám sluší. Ne každý si může dovolit obléci večerní šaty ostré barvy, jako je například výrazná oranžová, nebo červená. Pokud jste nedošla k tomu, jaké barvy Vám přirozeně sluší, pak určitě věnujte jedno volné odpoledne zkoušení nejrůznějších variant. Můžete si například naplánovat prima odpoledne s kamarádkami a navzájem si poradit, co které z Vás sluší. V každém odstínu, který se Vám líbí, zkuste strávit aspoň nějaký čas a ideálně nejen ve zkušební kabince, ale i na přímém světle. Nebojte se vyzkoušet i barvy, které by Vás jindy vůbec nenapadly. Možná budete překvapená, jak moc Vám budou slušet. Pokud si pořád nejste jistá, můžete si udělat několik snímků v různých šatech. V klidu domova se Vám může lépe rozhodovat, jaká barva šatů Vám sluší nejvíce, a navíc získáte trochu jiný pohled, než když se díváte do zrcadla. Navíc můžete tyto fotky poslat kamarádkám a mít tak další názor.

 

 Zvažte klasické černé šaty. Fráze “malé černé šaty“ existuje z nějakého důvodu. Černá je zkratkou pro chlad, tajemství a eleganci. Ať už zvolíte dlouhé, nebo krátké černé šaty- budou jednoduché a sexy. Pokud máte strach z nevýraznosti, pak vybírejte modely s ozdobnými prvky, případně ze strukturovaného materiálu, nebo krajkové šaty. Stejně tak můžete malé černé šaty doplnit výraznějšími zlatými, nebo stříbrnými šperky, které Vám dodají na atraktivitě.