Krajkové šaty a jejich jednotlivé styly

Důvěra v krajkové šaty v minulosti u spousty žen klesla na bod mrazu, když poškrábaná krajka ve špatné kvalitě bylo to jediné, co bylo po mnohá léta k dispozici. Ano- bylo možné koupit opravdu krásné a kvalitní krajkové šaty, ale jejich ceny se šplhaly nad úroveň průměrné mzdy. V dnešní době jsou k dispozici jak měkké, tak i tvrdší krajkové šaty v mnoha nejrůznějších provedeních. Tyto krajkové šaty jsou módní a cenově dostupné každé ženě, ktrá po nich zatouží. Ať už se jedná o sportovnější šaty s výraznými barvami, které můžeme občas vidět například i na špičkových tenisových turnajích, tak i sexy a odvážné šaty s hlubokými dekolty, svatební krajkové šaty a další. 3 nejznámější typy krajkových šatů Vám představíme:

 

Krajkové svatební šaty

Svatební šaty z krajky asi nikdy nevypadnou z módy. Mohou být jak dlouhé tradiční, tak i kratší sexy šaty. Krajka může být použita na celé šaty, případně jen na závoj nebo vlečku. Je to nadčasový materiál snad pro všechny svatební styly.

 

Krajkové minišaty

 

Krajkové minišaty jsou v současné době velmi trendy a mohou být určené pro nejrůznější příležitosti. Pro super odvážné ženy jsou ideální krajkové, částečné průhledné šaty, pro ostatní budou vhodnější krajkové šaty s podšívkou. V dnešních dnech jsou v kurzu jak tělové barvy, tak i výrazné barvy.

Krajkové sexy šaty s hlubokým výstřihem

 

Krajkové šaty s hlubším výstřihem jsou úžasným spojením elegance a přitažlivosti. Někdy může být ale poněkud problém je nosit tak, aby pod nimi nebyla vidět podprsenka. Proto doporučujeme pod tyto šaty podprsenku nebrat, případně šaty doplnit samodržící podprsenkou.