Móda hravých, barevných vlasů se vrací do popředí

Rozkošný look mladých se vrátil! Rita Ora se v poslední době ukazovala s lehný vánkem růžové na jejich platinových blond vlasech, Britney Spears, poctěná jako ikona stylu dokonce s konečky v modré a fialové barvě tak, že by se dal její účes popsat i jako Ombre.

Všechny hvězdy byly na ocenění za nejlepší herecké role a filmy v Los Angeles samozřejmě překrásné. Většina z nich ale uvízla mezi posledními trendy a přirozenými střihy a barvami s jemnými a měkkými přechody. Neměly být opravdu viděny žádné velké odchylky od toho, co je populární.

Vítězné ocenění jako televizní komendiální herečka převzala Lea Michele se svými dlouhými vlasy karamelové barvy v jednoduchém, ale překrásném účesu. Co nato můžeme říci? Funguje to!

Na ocenění za obsazení v televizním dramatu byly obsazeny hvězdy včetně Lucy Hale, která mívala hodně dlouhé hnědé vlnité vlasy, ale v poslední době přešla na kratší účes. Tento účes jí sekne a omládla tak o několik let, ne-li desetiletí.


Herečka a zpěvačka šla na pódium v překrásných šatech s drdolem ve stylu baleríny na hlavě. Tento účes jí propůjčoval velmi mladistvý vzhled. Tato herečka mění velmi často styl svých tmavě hněých vlasů a výsledky jsou téměř vždy fantastické.

Žádné výrazně nové trendy se sice neobjevily, ale viděli jsme spoustu krásných, stylových outfitů. Většina dam oblékla šaty- ať už dlouhé róby, tak i kratší sexy minišaty. Také jsme měli možnost shlédnout mnoho krásných účesů, ze kterých byl patrný právě návrat do dětství.