Rady a tipy, jak oblékat šaty bez podprsenky

Ať už si na sebe chcete vzít šaty se složitým výřezem, ve kterém by byla vidět Vaše podprsenka, nebo jen nemáte ráda pocit být podprsenkou omezována, pak existuje několik způsobů, jak se oblékat bez podprsenky. Dávejte ale přitom pozor, abyste neodhalila příliš mnoho. Čtěte dál a dozvíte se nejlepší způsoby, jak se nejlépe oblékat bez podprsenky.

Buďte sebejistá. Oblékání bez podprsenky totiž není pro šedé myšky, případně pro ženy, které nemají rády pozornost. Vaše prsa nebudou tak zpevněná, budou se mnohem více pohybovat a bradavky budou více viditelné, než když na sobě máte podprsenku. Takové oblékání je ale zcela přirozené a přijatelné pro všechny rozumné lidi. Pokud má někdo s Vaším stylem oblékání problém, je to jeho problém- ne Váš.
Uvědomte si, že to bude trvat nějakou dobu, než se bez podprsenky budete cítit pohodlně. Nosit podprsenku je jako nosit sádru na ruce. Svaly a šlachy zeslábnou, což vede k bolesti a nepohodlí v okamžiku, kdy si oblečete šaty bez podprsenky. Uvědomte si, že lidé nosí běžně podprsenku více než 100 let, takže bude nějakou dobu trvat, než bude pro Vás tento stav pohodlný. Obzvláště ženy s výraznějším dekoltem by pak mohly nedostatek podpory vnímat jako velmi nepříjemný. V případě jednorázového oblékání dámských šatů například s holými zády na vyjímanou společenskou událost se prostě musíte smířit s tím, že se budete cítit lehce nepohodlně. Zkuste před takovou událostí chodit několik hodin jen tak doma v lehkých šatech bez podprsenky, abyste zjistila, jestli se nebudete cítit přespříliš nepříjemně.

Důležité je také zvolit správný materiál šatů. Některé tkaniny Vás mohou svědit, nebo škrábat, případně ukazovat přespříliš mnoho. Je docela jednoduché zjistit, jak budou dané šaty vypadat a chovat se na Vás. Zkuste si je doma před zrcadlem nejen ve statickém stavu, ale zkuste se i předehnout, udělat několik kroků, případně si poskočit a hned budete vědět, jestli v nich můžete vyrazit i do společnosti.