Správné doplňky pro stříbrné šaty

Stříbrné šaty jsou odvážné i elegantní, mají velký potenciál z Vás udělat hvězdu plesu, i Vašeho oblíbeného tanečního klubu, ale je nutno mít na paměti, že špatně zvolené doplňky mohou způsobit totální katastrofu. Šaty v této barvě by měly být těžištěm Vašeho vzhledu a doplňky by jim měly jemně sekundovat, spíše než aby tvořily samostatný výrazný styl.

Už při nákupu stříbrných šatů je vhodné uvažovat nad tím, jaké doplňky k nim zvolíte. Asi nejlepší barevné schéma pro stříbrné šaty je “cool a elegantní“. Barevné schéma laděné do stříbrné barvy udržuje věci jednoduché a elegantní. Nejlépe to funguje, pokud jsou Vaše šaty lehké, třpytivé a odlesky stříbné barvy. Předem je vhodné vyzkoušet, jestli odstín Vašich doplňků odpovídá odstínu Vašich šatů. Nejvhodnější volbou jsou jednoduché doplňky a šperky, případně boty s malou ozdobou v obdobném odstínu, jako šaty. Berte na vědomí, že není stříbrná jako stříbrná (minimálně z pohledu lesku), takže alespoň týden před událostí, na kterou plánujete ve stříbrných šatech vyrazit zkuste vše sladit doma před zrcadlem nejlépe za obdobného světla, které bude i na dané akci.

Mix stříbra a zlata

Neméně zajímavou možností k dosažení výjimečného a elegantního vzhledu je kombinace stříbra a zlata. V tomto případě se snažte hledat spíše takové šperky, kde se mísí zlatá s stříbrná barva na každém z nich, než volit například zlaté náušnice a stříbrný náhrdelník.

Černá, nebo červený bronz

Pokud chcete být ještě více vidět, pak můžete volit doplňky v barvě černé, případně červeného bronzu. Tyto tóny ale nejsou tolik ženské, takže v případě jejich volby sáhněte spíše po špercích a dalších doplňcích menší velikosti. Dalo by se dokonce uvažovat o černém koženém náramku, nebo bytelnějšími černými podpatky tak, abyste dosáhla dramatičtějšího vzhledu.