Staň se módním návrhářem v Londýně

Designéři, včetně Johatana Saunderse, Holly Fulton a Jamese Longa jsou nuceni se stěhovat ze svých Londýnských studií a potřebují vaši pomoc.

Trampery vybudoval své jméno jako jeden z nejvíce inovativních sociálních podniků v zemi nabízejíce jednotlivcům a malým až středním podnikům start up včetně pracovních ploch a podpory, na kterých mohou stavět své podnikání. Ale méně než 2 roky od svého otevření v Londýně je nucena ukončit svou činnost z důvodu zvýšení nájemného o 400 procent a musí se přemístit do nových prostor.

Trapery je neuvěřitelný prostor pro začátek podnikání především návrhářů módních firem. Jeho studiový prostor a sdílené vybavení místností z něj dělají ideální místo pro rozvoj značky- ať už chcete prosadit v jakékoliv oblasti módy, navrhovat dámské šaty, topy, trička, , plavky, nebo třeba i pánskou módu, pak je Trapery ideálním místem pro vaše začátky.Mnoho podniků, které v současnosti spoléhají na Trapery zařízení a místo jsou součástí London Fashion Week. "Je nezbytné, aby nám Trampery našel nový domov". Vysoce profilovaní návrháři včetně Fultona a Sauders těžili všichni z východního bloku v Londýně (který byl k pronájmu i v dvouhodinových slotech za přijatelné ceny). Také v současnosti hostí nově vznikající designové talenty bez většího finančního kapitálu, ale s o to větší chutí vstoupit do světa módy.